tel. +48 32 331 11 11
biuro@rotametr.com.pl

Zapraszamy do współpracy

Do Państwa dyspozycji oddajemy naszą kilkunastoosobową kadrę konstruktorsko-inżynierską. Oddajemy również nasz dział produkcyjny: nowoczesny park maszynowy oraz zespół złożony z fachowców w dziedzinach obróbki skrawaniem, produkcji konstrukcji, produkcji układów automatyki i wielu innych.

Szeroka oferta produktów katalogowych obejmuje między innymi rotametry do pomiaru przepływu gazów lub cieczy, manometry różnicowe stosowane do pomiarów nadciśnienia, podciśnienia i różnicy ciśnień, zespoły paliwowe do pomiaru zużycia paliwa, różnego typu stanowiska laboratoryjne np. bioreaktory, zgazowarki.

Oprócz sprzedaży produktów katalogowych oferujemy współpracę w zakresie produkcji rozwiązań nietypowych, dostosowanych do indywidualnych preferencji i wymagań klienta. Proces produkcji elementów na indywidulane zamówienie odbywa się według schematu:

Koncepcja ⇒ Doradztwo ⇒ Projekt ⇒ Realizacja

Procedura taka pozwala na precyzyjne określenie ważnych czynników przedsięwzięcia:

  • czasu potrzebnego na realizację
  • utrzymania wysokiej jakości wykonanej pracy
  • optymalizacji kosztów, a co za tym idzie skalkulowania atrakcyjnej ceny końcowej dla klienta.

 W ramach działalności usługowej oferujemy szereg specjalistycznych usług. Profesjonalna obróbka metali obejmuje skrawanie,  projektowanie i tworzenie konstrukcji stalowych, cięcie wodą oraz lakierowanie proszkowe. Wykorzystując nowoczesne maszyny i urządzenia realizujemy produkcję zarówno jednostkową oraz seryjną. Nie boimy się nietypowych i skomplikowanych zamówień.
Realizujemy również prace projektowo-konstrukcyjne, oferując specjalistyczne stanowiska laboratoryjne w oparciu o dostarczoną przez zamawiającego dokumentację oraz swoje wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę.

Jeśli macie Państwo do nas jakieś pytania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numer 032 331 11 11.

RIPH
Unia Europejska