tel. +48 32 331 11 11
biuro@rotametr.com.pl

Rotametr przemysłowy typu RDN

Rotametry przemysłowe typu RDN charakteryzują się zwartą, mocną konstrukcją odpowiednią do wymogów stawianych instalacjom przemysłowym. Używane do produkcji materiały zapewniają odporność przyrządu na agresywne działanie większości czynników występujących w przemyśle.

Każdy rotametr jest wzorcowany oddzielnie.

Możliwość wykonywania przyłączy nietypowych, do specjalnych potrzeb użytkownika, rozszerza zakres zastosowania tych rotametrów.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość dopasowania zakresu pomiarowego do jego indywidualnych potrzeb, przy czym należy pamiętać, że górny zakres przepływu jest dziesięciokrotnie większy od dolnego.

Istnieje możliwość wykonania specjalnego pozwalającego na pracę z czynnikiem o podwyższonej temperaturze.

Przykładowe zakresy pomiarowe

Zakresy

Przyłącze

 

GŁÓWNE WYMIARY W mm

Główne

Konstrukcja

Zasadniczymi częściami rotametru są stożkowa rura szklana i pływak. Rura wykonana jest ze szkła borokrzemowego w gatunku SIMAX lub termisil. Pływaki wykonane są ze stopu aluminium typu PA, stali chromoniklowej 1H18N9T lub 316L, teflonu, PCV, tytanu. Uszczelnienie rury szklanej stanowią pierścienie z gumy olejoodpornej lub fluorowej. Korpusy przyłączeniowe, w tym również ewentualne końcówki do węża, mogą być wykonane z tych samych materiałów, co pływaki. W wykonaniu standardowym jest to stop aluminium. Kołnierze i rura stanowiące obudowę rotametru są wykonane ze stali węglowej. Osłonę wziernika stanowi folia PET Szafir 35F. Do wykonań specjalnych stosuje się materiały uzgodnione z Zamawiającym.

x

Zapytanie ofertowe

E-mail:*
Firma:
Telefon:*
Tytuł:
Treść:
* - pola z gwiazdką są polami obowiązkowymi.
RIPH
Unia Europejska