tel. +48 32 331 11 11
biuro@rotametr.com.pl

Informacje o firmie

Zakłady Automatyki "ROTAMETR" powstały w wyniku przekształceń własnościowych Zakładów Automatyki Chemicznej "METALCHEM" Gliwice. Firma funkcjonuje na rynku od 1992 roku.

W czasie swojej działalności, realizując przyjętą przez siebie strategię, została nawiązana współpraca z wieloma przedstawicielami różnych gałęzi przemysłu. W swojej dotychczasowej historii firma zrealizowała wiele kontraktów z przedsiębiorstwami krajowymi i zagranicznymi.

Zakłady Automatyki "Rotametr"  to firma nowoczesna,  posiadająca wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną i ekonomiczną oraz odpowiednie wyposażenie techniczne.

Jedną ze specjalizacji firmy jest produkcja aparatury kontrolno-pomiarowej dla przemysłu, ochrony środowiska, farmacji, stanowiska laboratoryjne, itd. Firma skupia się na produkcji rotametrów szklanych i metalowych, cyfrowych miernikach przepływu, przepływomierzach, miernikach do pomiaru zużycia paliwa, urządzeniach do sygnalizacji i regulacji poziomu cieczy, zaworach regulacyjnych, manometrach różnicowych oraz elementy do automatyzacji procesów technologicznych.

Poza produkcją oraz sprzedażą szerokiej gamy urządzeń firma proponuje także usługi w zakresie prac projektowo-konstrukcyjnych w zakresie pomiaru natężenia przepływu, wykonawstwo elementów metalowych według projektów klienta - z uwzględnieniem obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej metali, ślusarskiej, produktów z tworzyw sztucznych i gumy, wykonanie form wtryskowych, elementów szaf sterowniczych, konstrukcji stalowych, oprzyrządowania technologicznego i lakierowanie proszkowe. Oferujemy również swoje usługi w zakresie produkcji kutych ogrodzeń, bram, balustrad, krat i zadaszeń starając się łączyć stylowe wzornictwo z nowoczesnymi trendami. Realizujemy nie tylko wzory własne, ale i indywidualne projekty, dostosowując się do wymagań i gustu klienta.
Możliwość wykonywania wszystkich prac dzięki własnemu parkowi maszynowemu, znacznie skraca czas realizacji zamówień, a także pozwala firmie być konkurencyjnym pod względem cen oferowanych produktów i usług.

Zakłady Automatyki "ROTAMETR" stawiają na najwyższą jakość oferowanych wyrobów i świadczonych usług. Z tego względu wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem według norm: PN-EN ISO 9001:2009 i PN-EN ISO 14001:2005.

RIPH
Unia Europejska