tel. +48 32 331 11 11
biuro@rotametr.com.pl

Rotametr laboratoryjny typu ROL

Rotametry laboratoryjne ROL są przeznaczone do pomiaru strumienia masy lub objętości przepływu cieczy i gazów w instalacjach laboratoryjnych i doświadczalnych.
Gęsty i uporządkowany szereg zakresów pomiarowych oraz wykonanie części stykających się z płynem z materiałów o wysokiej odporności korozyjnej dają odbiorcy możliwość łatwego wyboru i szerokiego zastosowania rotametrów typu ROL dla płynów o różnej agresywności chemicznej.Przykładowe zakresy pomiarowe


Na życzenie Klienta istnieje możliwość dopasowania zakresu pomiarowego do jego indywidualnych potrzeb,
przy czym należy pamiętać, że górny zakres przepływu jest dziesięciokrotnie większy od dolnego.

Dokładność wskazań

Każdy rotametr jest wzorcowany oddzielnie. Standardowo rotametry wykonuje się w klasie dokładności 2,5 ze świadectwem sprawdzenia z naszego Laboratorium. Na życzenie Klienta istnieje możliwość wykonania rotametru w wyższej klasie ze świadectwem sprawdzenia z naszego Laboratorium lub ze świadectwem wzorcowania z Urzędu Miar lub Laboratorium Akredytowanego.

Wykonanie specjalne

  • Rotametry typu ROL mogą być wykonane w wersji materiałowej podstawowej ( wykonanie obsad i końcówek z aluminium) lub kwasoodpornej (wykonanie obsad i końcówek ze stali kwasoodpornej).
  • Rotametry mogą być wyposażone w zawór regulacyjny (ze stopu aluminium lub stali kwasoodpornej).
  • Na życzenie Klienta do rotametrów może być dołączony statyw (trzypozycyjny lub sześciopozycyjny).
x

Zapytanie ofertowe

E-mail:*
Firma:
Telefon:*
Tytuł:
Treść:
* - pola z gwiazdką są polami obowiązkowymi.
RIPH
Unia Europejska